Amulet Bohyně Isis  - 1
Amulet Bohyně Isis  - 2
Amulet Bohyně Isis  - 3
Amulet Bohyně Isis - 1/3Amulet Bohyně Isis - 2/3Amulet Bohyně Isis - 3/3

Amulet Bohyně Isis

Kód: MYST-P02
Bohyně Matka, čarodějka, léčitelka a Paní kouzel, velká Vládkyně Vesmíru roztáhla svá křídla, aby ochránila všechny, kdo o její ochranu žádají.
Výrobce: Mystique
Poslední kusy na skladě!
349 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Bohyně Isis

Přívěsek amulet Bohyně Isis - je luxusní přívěsek s podobiznou mocné Bohyně Isis, Bohyně Egyptská Isis - Bohyně matkaMatky - ochránkyně. Bohyně Matka je mocnou ochránkyní všech, kdo se k ní obrací, je léčitelkou a nositelkou tajemných tvůrčích sil i poznání. Isis je ochránkyní a průvodkyní, vedoucí člověka od nejnižší úrovně vědomí (původní animality) do vyšších stupňů uvědomění. Člověk se postupně stává respektující, flexibilní a moudrou bytostí, která zažívá stav permanentního vědomí, symbolizovaného Hórem, jejím nesmrtelným synem. Isis je základnou tohoto trvalého vědomí. Ve vnitřním světě každého člověka vyvolává vyšší emoce a zvyšuje jeho vibrační frekvenci. Isis propůjčuje vědomí vyšší dimenze a díky této inspiraci vznikají myšlenky, které se projevují v umění. Isis nás nutí hledat a rozpoznat Boha. Ukazuje nám duchovní cestu a každému člověku umožňuje, aby ve svém nitru cítil obdiv a Lásku k Bohu, která ho dovede k Němu.


Nádherný egyptský přívěsek pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů (neobsahuje nikl). Amulet Bohyně Isis dodáváme v luxusní dárkové krabičce, v ceně je samozřejmě i řetízek.

Další informace o Velké Bohyni Isis si můžete přečíst v článku našeho slovníku, pod heslem Isis.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl)

Výška x šířka přívěsku
4 x 4 cm

Délka řetízku
49 cm

 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky