Amulet Bohyně Isis  - 1
Amulet Bohyně Isis  - 2
Amulet Bohyně Isis  - 3
Amulet Bohyně Isis - 1/3Amulet Bohyně Isis - 2/3Amulet Bohyně Isis - 3/3

Amulet Bohyně Isis

Kód: MYST-P02
Bohyně Matka, čarodějka, léčitelka a Paní kouzel, velká Vládkyně Vesmíru roztáhla svá křídla, aby ochránila všechny, kdo o její ochranu žádají.
Výrobce: Mystique
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
349 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Bohyně Isis

Přívěsek amulet Bohyně Isis - je luxusní přívěsek s podobiznou mocné Bohyně Isis, Bohyně Egyptská Isis - Bohyně matkaMatky - ochránkyně. Bohyně Matka je mocnou ochránkyní všech, kdo se k ní obrací, je léčitelkou a nositelkou tajemných tvůrčích sil i poznání. Isis je ochránkyní a průvodkyní, vedoucí člověka od nejnižší úrovně vědomí (původní animality) do vyšších stupňů uvědomění. Člověk se postupně stává respektující, flexibilní a moudrou bytostí, která zažívá stav permanentního vědomí, symbolizovaného Hórem, jejím nesmrtelným synem. Isis je základnou tohoto trvalého vědomí. Ve vnitřním světě každého člověka vyvolává vyšší emoce a zvyšuje jeho vibrační frekvenci. Isis propůjčuje vědomí vyšší dimenze a díky této inspiraci vznikají myšlenky, které se projevují v umění. Isis nás nutí hledat a rozpoznat Boha. Ukazuje nám duchovní cestu a každému člověku umožňuje, aby ve svém nitru cítil obdiv a Lásku k Bohu, která ho dovede k Němu.


Nádherný egyptský přívěsek pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů (neobsahuje nikl). Amulet Bohyně Isis dodáváme v luxusní dárkové krabičce, v ceně je samozřejmě i řetízek.

Další informace o Velké Bohyni Isis si můžete přečíst v článku našeho slovníku, pod heslem Isis.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl)

Výška x šířka přívěsku
4 x 4 cm

Délka řetízku
49 cm

 
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky