Amulet bohyně Hekaté  - 1
Amulet bohyně Hekaté  - 2
Amulet bohyně Hekaté  - 3
Amulet bohyně Hekaté - 1/3Amulet bohyně Hekaté - 2/3Amulet bohyně Hekaté - 3/3

Amulet bohyně Hekaté

Kód: MYST-GA3
Hekaté je bohyně Měsíce a čarodějnice, vládkyně proměn, kouzel a tajemných sil, bohyně měsíce a noci (také podsvětí), a vůbec všeho, co je očím skryto a přesto existuje.
Výrobce: Mystique
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
449 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet bohyně Hekaté

Přívěsek amulet Hekaté - je amulet určený všem ženám, které se zabývají magií. Tato měsíční bohyně je vládkyní všech přeměn a kouzel. Bohyně Hekaté vládne silou proměny a znovuzrození, kouzel a tajemných sil, je to ochránkyně všech matek, porodů, dětí, strážkyně na cestách a životních rozcestích.

Hekaté - bohyně proměny a magie
Hekaté
je řecká bohyně a čarodějnice, vládkyně proměn, kouzel a tajemných sil, bohyně měsíce a noci (také podsvětí), a vůbec všeho, co je očím skryto a přesto existuje. Hekaté je ochránkyní všech žen, proto byla často zaměňována s Artemidou nebo s bohyní Isis. V Thesálii existoval kult Měsíce, přístupný pouze ženám. Zde byla Hekaté uctívána jako bohyně štěstí a bohatství. Hekaté, ráno panna, kolem poledne žena a večer stařena, je hlavním božstvem všech kouzelnic a čarodějnic. Emblémovým zvířetem bohyně Hekaté je had, mezi její atributy patří pochodeň.

Přívěsek s trojnou bohyní pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů (neobsahuje nikl). Amulet bohyně Hekaté dodáváme v luxusní dárkové krabičce, v ceně je samozřejmě i řetízek.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl), krystal Swarovski

Délka x šířka přívěsku
4,3 x 2,2 cm

Délka řetízku
53 cm

 
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky