Amulet bohyně Hekaté  - 1
Amulet bohyně Hekaté  - 2
Amulet bohyně Hekaté  - 3
Amulet bohyně Hekaté - 1/3Amulet bohyně Hekaté - 2/3Amulet bohyně Hekaté - 3/3

Amulet bohyně Hekaté

Kód: MYST-GA3
Hekaté je bohyně Měsíce a čarodějnice, vládkyně proměn, kouzel a tajemných sil, bohyně měsíce a noci (také podsvětí), a vůbec všeho, co je očím skryto a přesto existuje.
Výrobce: Mystique
Poslední kusy na skladě!
449 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet bohyně Hekaté

Přívěsek amulet Hekaté - je amulet určený všem ženám, které se zabývají magií. Tato měsíční bohyně je vládkyní všech přeměn a kouzel. Bohyně Hekaté vládne silou proměny a znovuzrození, kouzel a tajemných sil, je to ochránkyně všech matek, porodů, dětí, strážkyně na cestách a životních rozcestích.

Hekaté - bohyně proměny a magie
Hekaté
je řecká bohyně a čarodějnice, vládkyně proměn, kouzel a tajemných sil, bohyně měsíce a noci (také podsvětí), a vůbec všeho, co je očím skryto a přesto existuje. Hekaté je ochránkyní všech žen, proto byla často zaměňována s Artemidou nebo s bohyní Isis. V Thesálii existoval kult Měsíce, přístupný pouze ženám. Zde byla Hekaté uctívána jako bohyně štěstí a bohatství. Hekaté, ráno panna, kolem poledne žena a večer stařena, je hlavním božstvem všech kouzelnic a čarodějnic. Emblémovým zvířetem bohyně Hekaté je had, mezi její atributy patří pochodeň.

Přívěsek s trojnou bohyní pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů (neobsahuje nikl). Amulet bohyně Hekaté dodáváme v luxusní dárkové krabičce, v ceně je samozřejmě i řetízek.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl), krystal Swarovski

Délka x šířka přívěsku
4,3 x 2,2 cm

Délka řetízku
53 cm

 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky