Ametyst chevron krystaly ČR mix 250 g  - 1
Ametyst chevron krystaly ČR mix 250 g  - 2
Ametyst chevron krystaly ČR mix 250 g  - 3
Ametyst chevron krystaly ČR mix 250 g  - 4
Ametyst chevron krystaly ČR mix 250 g - 1/4Ametyst chevron krystaly ČR mix 250 g - 2/4Ametyst chevron krystaly ČR mix 250 g - 3/4Ametyst chevron krystaly ČR mix 250 g - 4/4

Ametyst chevron krystaly ČR mix 250 g

Kód: KL-02
Na této kartě zboží se nachází zcela unikátní mix krystalů a drúziček z ametystu chevronů, které byly nalezeny v České Republice, v lokalitě Jickovic.
Připraveno k odeslání
330 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Ametyst chevron krystaly ČR mix 250 g

Na této kartě zboží se nachází zcela unikátní mix krystalů a drúziček z ametystů chevronů, které byly nalezeny v České Republice, v lokalitě Jickovic. Krystaly jsou energeticky velmi silné, a to nejen proto, že jsou neopracované. Tak, jako ostatně všechny kameny nalezené v ČR disponují určitou energií, která je nám blízká, která s námi "rezonuje". Je velký rozdíl mezi energií kamene například z Brazílie a kamene z České republiky. Kameny z České republiky mají pro nás mnohem příjemnější energii. 

Sada (250 g) různě velkých přírodních nebroušených krystalů a drúziček ametystu obsahuje jak maličké, tak větší kousky. Pro představu uvádíme rozměry nejmenšího a největšího kousku sady. Každý jednotlivý ametyst je originálem, takže se velikostí a tvarem může od fotky a uvedených parametrů lehce lišit. Uvedená cena je za celou sadu.

Délka x šířka kamene (mm) - nejmenší
15 x 8 mm
hmotnost 1 g

Délka x šířka kamene (mm) - největší
40 x 38 mm
hmotnost 40 g


Ametyst - mystický kámen vysokých spirituálních vibrací
Ametyst je tradičním mystickým kamenem s vysokými spirituálními vibracemi a silnou očistnou a léčivou mocí, je přiřazen sedmé korunní čakře (Sahasrára). Ametyst napomáhá přijímání nových myšlenek a příznivě působí na schopnost rozhodování, protože posiluje zdravé racionální uvažování a umožňuje i duchovní vhled. Zároveň podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Ametyst zklidňuje, sjednocuje, zlepšuje kognitivní funkce mozku a paměť, pomáhá zpracovat a rušit veškeré negativní emoce (strach, vztek, obavy a zloba, lítost, smutek) a také napomáhá vyrovnání se se ztrátou.Tento fialový polodrahokam brání člověka proti psychickým útokům, neboť energii agresivity proměňuje v energii lásky. Energie ametystu tiší mysl a zlepšuje soustředění, přispívá k dosažení rozšířených stavů vědomí a otevírá brány do jiných realit, než je ta naše, takže se často používá při meditacích i věštění. Vibrace tohoto oblíbeného polodrahokamu pomáhá překonat závislosti a bloky, podporuje střízlivost, proto je také oblíbeným kamenem kněží a králů. Vibrace tohoto mocného kamene posilují jak zdravé racionální uvažování, tak rozvoj intuice a duchovního vhledu. Na nejjemnější úrovni udržuje ametyst rovnováhu mezi tělesným, duševním a emocionálním tělem a současně zajišťuje jejich propojení.

Vibrace fialové barvy
Kromě vibrací samotného kamene je dobré vzít v potaz i působení samotné barvy. Fialová barva v sobě spojuje ohnivou energii barvy červené s mírnou a chladivou energií barvy modré. Fialová barva je spojením dvou protikladů (pozemské a nadpozemské energie) v jeden harmonický celek a dotýká se témat jako je rovnováha, spiritualita, spojení s Univerzem, osvícení, duchovno, kosmická setkání...

Ametyst a léčení
Ametyst čistí krev, posiluje imunitu, vylučovací orgány, zmírňuje bolesti hlavy, pomáhá při poruchách sluchu, uvolňuje napětí. Ametyst také podněcuje produkci hormonů, vylaďuje systém žláz s vnitřní sekrecí a metabolismus, dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti nebo od stresu, léčí žaludek, dýchací systém, pozitivně působí na kožní choroby a otoky. Ametyst udržuje rovnováhu mezi tělesným, duševním a emocionálním tělem a současně zajišťuje jejich propojení. Čistí auru a proměňuje negativní energie. Podporuje činnost krční a korunní čakry. Poslouží lidem, jejichž fyzická existence se chýlí ke konci. Ametyst dokáže stabilizovat duševní stav, ale nedoporučuje se lidem trpícím paranoiou nebo schizofrenií.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Dámské tričko orient - Lotos Dámské tričko orient - Lotos Kód: SAR-TX313
Od dávných dob se věřilo, že z „Lotosu“ se rodí bohové, že Bůh se…
630 Kč
Dalfour Džem pomeranč a zázvor 284 g Dalfour Džem pomeranč a zázvor 284 g Kód: CL-332011
Opravdovou specialitou je pomerančovo-zázvorový džem Dalfour, který zaručí…
85 Kč
Deštná hůl bambus malovaná 30 cm Deštná hůl bambus malovaná 30 cm Kód: CRYMA-BS69
Deštná hůl (rainstick), to je nejen zajímavý hudební nástroj, ale také skvělá…
309 Kč