Všechno je možné

Nad polem svítá. Nad zemí se ještě válí peřina ranní mlhy, ale vzduchem už se nese jasný hlas slavíka. Je nový den. Úplně čerstvý. Čistý, jako nepopsaný list.

Představ si člověka, který má všechno. Svobodu, sebedůvěru, krásu, silné tělo, dost peněz na cokoliv, schopnosti a všechny možnosti. Je úplně volný a svobodný a může prožít všechno. Nic pro něj není nemožné. Je spokojený sám se sebou, je připravený jednat a žít naplno. Co by udělal? Kam bys ho poslal? Co by udělal, aby byl opravdu nadšený a šťastný? Aby to stálo opravdu za to?

Je to výlet do neznáma? Nebo za konkrétními lidmi? Je to hra na hudební nástroj? Je to zpěv? Malování? Je to plavání v moři? Pochutnání si na nějaké "zakázané" pochoutce? Nebo řečnické vystoupení před davem lidí? Řízení letadla? Bungee jumping? Nebo snad by měl plout v lodičce v nějaké klidné zátočině řeky? Bojovat za nějakou dobrou věc? Nebo prostě jen jít do lesa? Či napsat někomu dopis? Jít do kina? Či snad se stát ředitelem banky? Učitelem matematiky? Kovářem? On může všechno. Je na tobě, co mu vybereš... Vyber něco, co ho naplní pocitem intenzívního života a radosti.

Máš to? Tak teď běž a udělej to. Začni. Protože ten člověk - jsi Ty! Ty skutečný!
Uvěř a vyraž - a nemožné se stane možným!

V tomto světě absurdna, mumraji pomíjivých věcí, slov a událostí, ve světě, kde každý jednotlivý člověk je svým vlastním samostatných vesmírem se svým osudem a cestou, ve světě plným možností, je tvůj vlastní život ta nejcennější věc. Je to poklad, Dar. Už se nebude nikdy opakovat! Co uděláš?