Tyrkenit

Tyrkenit - kámen zklidnění

Tyrkenit je barvený magnezit. Vyrábí se jako náhrada mnohem dražšího přírodního tyrkysu. Kvůli atraktivní tyrkysové barvě je tyrkenit velice vyhledávaný. Tyrkenit se projevuje jako mimořádně uklidňující kámen, působí proti nespavosti, zejména pokud je způsobena příliš aktivní myslí, pomáhá i při meditacích.

Tyrkenit nám pomáhá ve spojení se s duchovními dimenzemi tak, že naladí mysl pro příjem vyšší moudrosti. Pomáhá i při cestách mimo tělo a při práci s minulými životy.

Tyrkenit napomáhá zhmotnění našich přání, cílů, ambicí. Učí nás trpělivosti a současně potlačuje náš vztek a nekontrolovatelnou zlost. Kousek tyrkenitu v kapse dokáže pohltit váš vlastní vztek společně s jakoukoli zlostí vrženou proti vám kýmkoli jiným. Pomáhá rovněž překonávat přehnanou kritičnost a sobectví.

Posiluje kladné povahové rysy svého majitele, zklidňuje rozvířené city, především ty, které koření v minulých životech. Odhaluje vlákna, která spojují staré emoce s vaším dnešním životem a fungují jako jejich spouštěče.

Tyrkenit a účinky

  • výborný při nespavosti
  • přispívá k dobrému stavu zubů, kostí a měkkých tkání
  • udržuje rovnováhu vápníku a hořčíku v těle

Upozornění

Léčivé kameny nejsou náhradou odborné lékařské péče.