Timea Via, transformační provázení

Vítám vás na mém profilu. Jmenuji se Timea. Toto jméno mi dala moje maďarská maminka. Pochází z řeckého euthymia, což je rovnováha, klid duše, pozitivní, klidná nálada. Již od narození tak symbolizovalo mé poslání stát se citlivou průvodkyní. TiMea Via je spojením mého jména a latinského výrazu "má cesta".

Pojďme spolu tvořit i váš osobní příběh. Budu vaší průvodkyní, člověkem, který vám pomůže najít Vaše vlastní světlo, individuální řešení, podpoří vás ve vašich volbách. Těžké životní situace, složité emoce, nepřehledné situace, které chcete řešit, pro to vše nabízím bezpečný, empatický prostor. Má praxe vychází z mých vlastních prožitků a zkušeností. Zúročuji také dlouholeté zkušenosti získané při práci s lidmi, ať už jde o koučink, řízení, vedení , motivace, individuace. Provázení, které nabízím, je celostní, integrální a respektující. Zároveň vyžaduje důvěru a úctu na obou stranách, mé i vaší.

Nejdříve se spolu sejdeme při úvodním setkáni. Vyslechnu si s čím za mnou přicházíte. Probereme téma či témata, která řešíte, nebo vás trápí. Zjistíme, zda nám to spolu ladí. Věřím v léčivou moc přírody, v nenásilné plynutí energií, v uvolněnou a neformální atmosféru. V kanceláři s krabičkou papírových kapesníků mě nenajdete :-) Pokud se domluvíme na spolupráci, budeme se setkávat v přírodě. Půjdeme spolu na procházku, budeme pobývat v lese, na loukách , budeme sedávat u řeky. Nabízím léčivé vycházky magickou Pálavskou krajinou. Setkat se ale můžeme i v teple kavárny, ve výjimečných případech i on-line. Vše je na vzájemné domluvě.

Transformační provázení

Citlivé provázení je založeno na empatickém naslouchání, kladení otázek a společném hledání směru k osobním změnám. Proto i metody, které nabízím, jsou nastaveny tak, aby se daly intuitivně volit a přizpůsobit vaší osobnosti, temperamentu a aktuálním potřebám. Mým úkolem je být zde pro vás v situacích, kdy řešíte problémy v partnerství, v práci, při výchově dětí, spirituální nejistotu. Nezapomínám ale ani na to, že i malé problémy mohou hodně bolet. Můžeme probrat i těžká témata jako ztrátu rodičů, perinatální ztrátu, nemoc, existenciální krizi. Instantní řešení u mě nenajdete, ta totiž neexistují. Provázení také neznamená, že vám budu dávat návody na život a mapy k vaší cestě. Naopak vám pomohu s rozbalením vlastních dovedností, vlastní síly, najdeme spolu vaše vnitřní světlo. Taktéž budu plně respektovat vaši osobní spiritualitu.

Uzdravující rozhovor

Základním kamenem citlivého provázení je rozhovor mezi mnou a vámi. Jde o bezpečné sdílení všeho, co potřebujete říct, ať už jde o zdánlivé banality, či těžká témata. Rozhovorem a nasloucháním stavím most, přes který vy přecházíte do respektujícího vztahu se mnou. Posléze může rozhovor přejít do provázení, nebo můžeme zůstat v tomto prostoru, bude-li pro vás tou hlavní cestou.

S láskou a úctou
Vaše Timea

www.timeavia.cz
info@timeavia.cz
www.facebook.com/TimeaVia