Shattuckit

Shattuckit a metafyzické schopnosti

Shattuckit je poměrně vzácný kámen, poprvé byl objeven v roce 1915 v dole Shattuck Mine, v Brisbee (Arizona, USA).

Shattuckit je kámen rezonující s čakrou třetího oka a s čakrou krční. Kámen podněcuje činnost třetího oka (centra intuice) a krční čakry, tedy přenesení "viděného" do slovní roviny.

Shattuckit je jedním z kamenů Nového Věku, disponuje velmi silnými vibracemi. Témata, s nimiž je shattuckit spojen, jsou karma, dohody a smlouvy z minulých životů, kletby, staré a nefunkční programy, přesvědčení a bloky, kořenící v minulých životech, regrese, očištění. Abychom mohli duchovně růst, je třeba se nejdříve podívat na to, co nás svazuje a znečišťuje, co nám brání vidět a vnímat jasně, posouvat se dál. Pro všechny, kdo chtějí překonat své bloky a omezení, především související s minulými životy - je shattuckit výborným pomocníkem.

Shattuckit je výborný pro meditace, napomáhá při napojování se na akášu i při kontaktu s mimozemskými bytostmi. Shattuckit vám poskytne potřebnou ochranu i při astrálním cestování, zajistí vaši auru proti přisátí cizích entit. Shattuckit je krystal, který lze použít při rozvoji jak metafyzických tak mentálních schopností, jako je automatické psaní a telepatie. 

Shattuckit a léčení

  • shattuckit harmonizuje čakru krku (visuddha) a čakru třetího oka (Ájna), pomáhá na všechny potíže spojené s těmito dvěma centry
  • shattuckit stimuluje čakru třetího oka, zároveň ji ale také chrání před přetížením, odstraňuje bolesti hlavy a předchází migrénám
  • blahodárně působí na všechny ušní, krční a nosní potíže, na hlasivky, bolesti hlavy, záněty v krku, angíny

Shattuckit čištění a nabíjení

Tento zvláštní kámen nevyžaduje téměř žádnou péči, jakoby nebyl z tohoto světa. Shattuckit stačí umýt vlažnou vodou a vystavit paprskům slunce.