Kyanit černý

Kyanit - Duchovní průvodce

Kyanit je nositelem vysokých duchovních vibrací. Černý surový kyanit navíc evokuje andělská křídla a vzhledem k jeho křehké struktuře vyčnívajících jehlic doporučujeme velmi šetrné zacházení.

Je úžasným společníkem při meditacích, v podstatě vás k nim sám vede. Už při prvním kontaktu cítíte, že jste spojeni s něčím vyšším a čistším, zkušenějším a láskyplnějším, než jste vy sami v této pozemské rovině. Cítíte, že nejste sami (ani náhodou), že jste spojeni s ostatními v duchovním světě, že jste nedílnou součástí velké Jednoty.

Tento kámen je velmi spolehlivým, čestným a srozumitelným duchovním průvodcem na cestě vzestupu. Kyanit podporuje rozšířené vnímání, umožňuje komunikaci s viditelným i neviditelným světem, s duchovními průvodci, mistry světla i andělskou říší. Narozdíl od jiných kamenů, které toto taktéž umožňují, je tento kámen mimořádně akční. Vůbec na nic nečeká. Můžete začít opravdu hned teď. Tento kámen vás provede celým procesem, zároveň se postará o to, abyste se vyhnuli kontaktu s temnými entitami - astrály, vibrujícími na nízké energetické frekvenci. Kyanit je velmi spolehlivým průvodcem, nic špatného k vám nepustí.

Kyanit je taktéž velmi výkonným vysílačem a zesilovačem vysokofrekvenčních energií, podněcuje nás k práci s intuicí, pomáhá napojit se na kauzální rovinu.

Jeho dalším nesporným přínosem pro každého, kdo duchovně pracuje, je jeho schopnost uzemňovat duchovní vibrace. Tento kámen vás nenechá odlétnout, spíše vám ukáže, co se kde děje a proč, a naučí vás, jak to, co jste se naučili v duchovních sférách - projevit zde na zemi ve hmotě tak, abyste světu skutečně pomohli.

Kyanit dále pracuje i se sny. Přináší sny a umožňuje vyvolání vzpomínek na ně, a přináší léčivé snění.

Kyanit a léčení

  • pomáhá snižovat horečku
  • příznivě ovlivňuje činnost mozku
  • příznivě ovlivňuje brzlík
  • příznivě ovlivňuje nadledvinky
  • příznivě ovlivňuje urogenitální soustavu
  • snižuje krevní tlak
  • léčí infekce
  • odstraňuje přebytečnou tělesnou hmotnost
  • podporuje činnost mozečku a motorické reakce těla
  • během léčení, po pročištění a transformaci, stabilizuje kyanit geomagnetické pole. 

Čištění a nabíjení kyanitu

Zajímavé je, že tento krystal není třeba nijak čistit - neudržuje v sobě žádné energie. Pokud však máte dojem, že vyčistit potřebuje, můžete ho omýt vlažnou či studenou vodou. Pro nabití krystalu kyanitu postačí položit ho na nějakou dobu poblíž zelených rostlin.

Upozornění

Léčivé kameny nejsou náhradou odborné lékařské péče.