Křišťál s turmalínem

Kdo z rozporu udělá společnou věc - je buddha

Křišťál a černý turmalín skoryl jsou kameny, které se k sobě mimořádně hodí a skvěle spolupracují jak v oblasti ochrany, tak očisty a rovněž spolupráce. Oba kameny čistí energie, přičemž turmalín jde zcela do hloubky a křišťál osvětluje, léčí a harmonizuje vše, co bylo vyneseno na světlo vědomí. Vše uvádí do souladu s původním plánem Stvoření. Přestože jsou jako světlo a tma, skvěle spolupracují a tak nám ukazují, jak smířit protiklady, jak stavět na zdánlivých rozporech zcela nová a jedinečná díla.

Křišťál s turmalínem a elektrosmog

Turmalín je známý ochranný kámen, jehož působení uvítá každý, kdo přichází denně do styku se zvýšenou zátěží v podobě elektrosmogu. Turmalín je důležitým kamenem pro všechny, kdož jsou dlouhodobě vystaveni elektrosmogu - pracují s přístroji, které vyzařují elektromagnetické záření (počítače, mobily). Černý turmalín je zvláště vhodný pro všechny, jejichž práce souvisí s počítači např. IT, grafici, úředníci či účetní, dále lidé, kteří jsou ve svém pracovním či volném čase vystaveni záření televizorů, např. hlídači objektů či pracovníci v médiích. Dlouhodobé působení elektromagnetického záření na lidský organismus narušuje imunitu a lidské tělo se pak stává náchylnější k různým typům onemocnění, navíc může docházet k odumírání mozkových buněk. Krystaly turmalínu toto záření odráží, proto je dobré nosit je denně. Pokud je tento úžasný polodrahokam doplněn vibracemi křišťálu, všechny energie jsou čištěny, harmonizovány do stavu dokonalé jednoty. Křišťál reguluje působení turmalínu, nabíjí ho i čistí.

Křišťál s turmalínem a léčení

  • ochrana před negativním působením elektrosmogu a všech možných druhů záření
  • harmonizace jemných těl a čaker
  • vibrace křišťálu s turmalínem léčí jizvy a poranění
  • ulevuje při bolestech hlavy
  • pomáhá při poruchách osobnosti
  • uvolňuje svalstvo a předchází křečím
  • pomáhá při trávicích poruchách, zánětech kloubů, artróze a artritidě
  • odstraňuje z těla toxické látky, čistí organismus

Křišťál s turmalínem čištění a nabíjení

Křišťál jako takový sám čistí a nabíjí, reguluje působení všech ostatních kamenů. Proto stačí očistit proudem vlažné vody a vystavit působení slunečních paprsků.

Upozornění

Léčivé kameny nejsou náhradou odborné lékařské péče.