Karolína Strýhalová, astrologie, horoskopy

Chcete pochopit sebe sama, svůj život, svoji životní cestu? Astrologie je věda, která vám může pomoci najít směr života a nebo přijít s řešením situace, se kterou už si nevíte sami rady. Jmenuji se Carol a ráda se s vámi podívám do vašeho horoskou. A nejen to.

Životní cesta, která nám dává smysl, je pro nás odměnou. Naplněný radostný život chce žít každý. Máme umět si svůj životní směr vysnít a pak záměr zhmotnit svým úsilím. Jen je někdy až příliš mnoho překážek na cestě za svým snem. Co uděláme pak? Bojujeme a jdeme dál cestou necestou a nebo vysněný směr života opustíme? Možná že směr života je z veliké části dán. A když se člověk neubírá tím správným směrem, cesta je velmi kamenitá, někdy i trnitá a pak i bolestná.

Jak jít správnou cestou? Ti, co už umí cítit srdcem, vědí, kudy vede jejich cesta. Pozorují synchronicity, své sny, svoji intuici, někdo má i vhledy, tím nikdy nesejde z cesty. Ale i ta nejvyspělejší duše někdy klopýtne, protože když nás například poblouzní láska, přestaneme být sami u sebe, sejít z cesty se dá snadno a rychle. To neznamená, abychom nemilovali. To znamená, abychom i zamilovaní poslouchali svoji intuici, své sny i synchronicity. A uměli milovat druhého jen tak jako sebe samého, ne víc, ne míň. Ten, kdo neumí cítit srdcem, snadno sejde z cesty. Proto máme astrologii, nejstarší vědu, která nám umí pomoci v situacích, které zdánlivě nemají řešení. 

Objevte se mnou své astrologické kolečko. Nahlédněte do tajemství svého osudu. Protože náš osud, ať sami chceme nebo nechceme, je nám z veliké části dán do vínku při našem narození. Souhlasili jsme se svoji cestou a tak ji teď jen pojďme žít. 

Vaše Carol

Karolína Strýhalová
Tel. 608 300 322