Jaspis Mookait

Mookait je druhem jaspisu, nachází se na nalezištích v západní Austrálii. Tento na první pohled velice zajímavý kámen je charakteristický svým různorodým zbarvením. Barvy přecházejí z temně rudé přes hnědou, fialovou až žlutou, tyto barvy se navzájem různě prolínají. Možná právě pro tuto různorodost zbarvení má jaspis mookait zcela jedinečné vibrace, které neposkytuje žádný jiný kámen. Mookait je kámen dobrodruhů a experimentátorů. Mookait je určen každému, kdo se v životě nerad nudí, touží po změně a vzrušení. 

Mookait - odhodlaný experimentátor

Mookait dodává životní sílu, rovnováhu a klid v každé situaci, zmírňuje nervozitu a stres, stabilizuje tělo, podporuje naši flexibilitu a kreativní řešení problémů, skrze schopnost zaujímat různá stanoviska. Mookait podporuje naši chuť užívat si život, podporuje chuť po změně, různých experimentech a nových začátcích, plní nás odvahou a důvěrou, že vše dobře dopadne. Mookait nám ukazuje všechny možnosti a pomáhá vybrat jedinou správnou, pomáhá nám čelit následkům našich experimentů, dodává nám sílu a patřičnou odvahu i stabilitu. Mookait je zkrátka kámen vhodný pro všechny, kdo touží po změnách a dobrodružstvích, ale příliš si nevěří, nebo se necítí být dost silní.

Mookait a léčení

  • vibrace mookaitu zmírňují nervozitu a stres, stabilizují tělo
  • mookait posiluje imunitu
  • léčí zranění
  • léčí záněty horních cest dýchacích
  • pomáhá léčit suchý kašel
  • aktivuje játra, slezinu a čistí krev
  • výborný pomocník při kožních problémech

Čištění a nabíjení jaspisu mookaitu

Mookait čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na slunci. Nejvíce ze všeho však tento druh jaspisu miluje pobyt v útrobách Matky Země.

Upozornění

Léčivé kameny nejsou náhradou odborné lékařské péče.