Inprov - masérská škola Brno

Inprov je masérská škola připravující své studenty na budoucí povolání masér. Poskytujeme masérské kurzy s certifikátem pro budoucí maséry. Není to jen povolání, ale současně i poslání pomáhat lidem. Snažíme se předat studentům se zájmem o masérství ty nejkvalitnější znalosti přes masérské kurzy a naučit praktické dovednosti z oblasti masáže a ezoteriky, které lze využít nejen v profesním, ale i v soukromém životě. Masérská škola je pro rekvalifikační masérské kurzy akreditována MŠMT ČR již od roku 1992.

V rámci masérských kurzů zajišťujeme teoretickou i praktickou výuku a přednášky o správné životosprávě, cvičeních na páteř a jiné související problematiky. Po úspěšném ukončení masérské školy studenti obdrží osvědčení nebo certifikát o absolvování masérského kurzu. Zaměřujeme se na rozšiřující vzdělání masérů (akreditované masérské kurzy s certifikátem), kosmetiček, pedikérů ale v neposlední řadě i široké veřejnosti (např. certifikovaný kurz aromaterapie, masérské kurzy pro začátečníky aj.). Masérská škola Inprov s.r.o. vám nabídne vždy ty správné kurzy i lektory. Vystavujeme certifikáty o absolvování masérského kurzu i v anglickém a německém jazyce.

Přednosti naší masérské školy

  • Více než 30 let zkušeností
  • Odbornost (kurzy pro maséry s certifikátem)
  • Profesionalita
  • Kvalita studia
  • Individuální přístup
  • Certifikát ke každému masérskému kurzu
  • Free WIFI v každé učebně
  • Možnost ubytování přímo v masérské škole
  • Pokud masérský kurz s certifikátem v Brně, tak jedině od Inprov. Zajišťujeme masérské kurzy pro začátečníky. Ať už jste profík nebo amatér, pro každého máme odpovídající kurz s certifikátem.

Odborné masérské kurzy s certifikátem

U nás si vyberete z řady kurzů masáží. Veškeré masérské kurzy realizují zkušení a odborně certifikovaní lektoři s bohatou praxí. Kurzy masáží jsou prováděny v klidném a téměř domáckém zázemí, aby byla poskytnuta našim žákům co největší podpora. Masérské kurzy jsou tedy určeny nejen úplným laikům (masérské kurzy s certifikátem pro začátečníky), ale samozřejmě pro každého zkušeného maséra, který si chce své schopnosti a znalosti rozšířit a co nejvíce prohloubit.

Každý kurz masáží má finální výstup v podobě certifikátu (masérský kurz s certifikátem, tedy certifikát o absolvování kurzu). Masérské kurzy tak slouží zároveň jako profesní rekvalifikační kurzy. Jakožto masérská škola garantujeme kvalitu a odbornost kurzů. Certifikáty vydané masérskou školou jsou standardně platné jako důkaz odborného profesního vzdělávání. Kurzy pro maséry probíhají v Brně, v naší centrále. Zájemci nás vyhledají na výrazy: kurz pro maséry Brno, masáže Brno kurzy, masérská škola Brno, kurzy pro maséry Brno. Dále také přes pojmy jako: masérský kurz s certifikátem Brno, kurz masér ve zdravotnictví.

Těšíme se na vás - masérská škola Inprov Brno

E-mail: info@inprov.cz
Dotazy ohledně rekvalifikačních masérských kurzů: rmk@inprov.cz
Web: www.inprov.cz

Telefon
+420 601 331 995 (ČR)
+421 915 955 999 (SR)

IČ: 26911418
DIČ: CZ26911418