Elektrosmog

21. století je stoletím výrazného technologického pokroku. Tento technologický pokrok, který nám měl ulehčit životy a ušetřit náš čas, však s sebou nepřinesl jen pozitiva. Přinesl také zátěž v podobě umělého elektromagnetického pole (EMP), zvaného též zkráceně elektrosmog, a to především v souvislosti s bouřlivým rozvojem informačních bezdrátových technologií. Naše pohodlí a úžasný moderní život je však draze vykupován naším zdravím a cennou životní energií. Elektrosmog je tichý a nenápadný zabiják, pracuje velmi pomalu, zato však spolehlivě. Ničí naši imunitu (obranyschopnost). A co znamená ztratit obranu? To znamená být otevřen všemu, co přichází. Následkem jsou civilizační choroby, kterým podléháme. Stojí nám to za to?

Co je biopole?

Každý živý organismus na této planetě má své unikátní biopole. Jedná se o určitou tělo prostupující a tělo obklopující energii - životní energii, kterou v dávných dobách nazývali různými názvy (např. čchi, prána, aether, pneuma, aura, vis vitalis, orgon, elan vital, atd.). Toto biopole je plně kompatibilní a závislé na přirozeném elektromagnetickém poli planety Země. V přirozeném prostředí EMP planety Země je biopole živých organismů v relativní rovnováze, funguje efektivně a optimálně. Organismus je tedy schopen vyrovnávat se s přirozenými změnami v tomto poli, adaptovat se na ně, má dobrou imunitu – obranyschopnost (takže lehce odolává vetřeleckým energiím jakéhokoliv typu), a je též schopen samo opravných (ozdravných) procesů, což znamená, že se v případě „poruchy“ dokáže sám lehce opravit.

Elektrosmog – neviditelný nepřítel

Elektrosmog je výraz označující umělé energetické pole vytvořené elektricky nabitými objekty. Na rozdíl od statického EMP Země je toto umělé pole pulzní (střídavý proud) a mnohonásobně převyšuje snesitelnou hranici pro organismy závislé na přirozených frekvencích země. Televizory, počítače, rádia, mobily, lampy a světla, elektrická vedení, Wi-Fi, mikrovlnky, Hifi, automobily, vysílače mobilních operátorů… tyto vymoženosti nám jistě velmi usnadňují život. Toto pohodlí nás však všechny něco stojí, něco, co má mnohem větší cenu, než si při svém poblouznění technologií dokážeme uvědomit. Naši životní sílu, vitalitu, imunitu a zdraví! Tyto technologické vymoženosti jsou silnými zdroji umělého a vysoce destruktivního elektromagnetického zářícího pole. Toto destruktivní EMP se vyznačuje vysokými frekvencemi, které významným způsobem nabourávají a likvidují biopole živých organismů a znemožňují mu optimálně fungovat. To se projevuje u každého živého organismu (nejen u člověka). Neviditelná všeprostupující síť umělého elektromagnetického záření ovlivňuje život na celé planetě (například související kauza masívního úhynu včelstev). Vzhledem k tomu, že elektromagnetické vlnění není možné lidským okem detekovat (to lze jen speciálními přístroji), vše se zdá být na první pohled stejné, jako dřív.

Elektrosmog, moderní životní styl a lidské zdraví

Položme si otázku. Co stojí za masívním nárůstem rakovin, cukrovek, skleróz, únavových syndromů, neplodnosti, potratů, a mnohých chorob, které nazýváme „civilizační“? Jsme přesvědčeni, že to zkrátka „patří k této době“, ale je to skutečně nutné? Je to přirozený vývoj? Je přirozené být stále unavený, podrážděný, nic si nepamatovat, nic nestíhat, nezvládat, při každé chorobě se dopovat antibiotiky a jet stále jen na výkon? Být ve stresu? Neumět odpočívat? Neumět se regenerovat a uzdravovat přirozeně? Skutečnou příčinou tohoto stavu není jen samotný elektrosmog, ale také s ním ruku v ruce jdoucí nepřirozený životní styl, jakým žijeme. Vlastně jde o jedno a totéž. Je to nepřirozenost, odtrženost od přírody, od sebe navzájem a dokonce i od sebe samých. Technologické vymoženosti, které nám měly sloužit, nyní ovládají tento svět a naše životy. A tento stav jsme sami dovolili! Byli jsme to my sami, kdo si tyto věci pořídili do svých domovů, svým dětem. A to jen pro pohodlí a pocit „jsem moderní“. Tato doba přirozená není. Co stojí za těmito problémy, které dobře známe a máme za to, že jsou normální?

 • zvýšená únava, podrážděnost, neschopnosti kvalitního spánku
 • nevolnost, nechutenství, závratě
 • poruchy zraku a sluchu, krvácení z nosu
 • kožní problémy, poruchy krevního oběhu a srdečního rytmu
 • neschopnost koncentrace, pamatování si, zhoršené kognitivní funkce mozku
 • hyperaktivita, úporné bolesti hlavy, migrény, stres, deprese
 • ztráta imunity, ztráta rovnováhy, únavový syndrom, vyhoření, zhroucení systému
 • poruchy imunitního systému, onemocnění štítné žlázy
 • narušování vláken DNA, poškozování nervových buněk
 • epilepsie, skleróza, samovolné potraty, neplodnost
 • zhoubné nádory, dětská leukémie, sklerózy a dalších mnoho civilizačních chorob


Všechny tyto příznaky, choroby a dysfunkce se projevují při mnohonásobně nižší hustotě EMP, než povolují naše současné zákonné limity!!!

Souvislost mezi elektrosmogem a hormonem melatoninem

Pulzní elektromagnetické pole (o frekvencích 900 a 1800 MHz) významným způsobem narušuje funkci biopole a komunikaci mezi buňkami, probíhající na bázi jemných elektrických impulsů. Destruktivní EMP podněcuje činnost některých žláz s vnitřní sekrecí a vylučování tzv. stresových hormonů, což zapříčiňuje nervozitu, podrážděnost, neschopnost soustředění a stres. EMP rovněž velmi vážným způsobem narušuje produkci hormonu melatoninu (produkovaný epifýzou – šišinkou), což má přímý a nezpochybnitelný vliv nejen na imunitu člověka. Melatonin je hormon, který je vylučován především ve spánku (tvoří se pouze ve tmě) a hraje zcela zásadní roli v udržování normálního biorytmu organismu.

Melatonin dává podnět k produkci jiných hormonů a také

 • má regenerační a antioxidační účinky (během spánku ničí škodlivé kyslíkové radikály) a tedy hraje významnou roli v procesu stárnutí a regenerace buněk a orgánů
 • ovlivňuje krevní oběh a tlak, tělesnou teplotu, metabolismus tuků, cukrů i bílkovin
 • ovlivňuje produkci pohlavních hormonů
 • reguluje spánkové denní a spánkové cykly
 • ovlivňuje imunologické reakce organismu, chování člověka i jeho psychologické reakce
 • je zodpovědný za schopnost organismu opravit sebe samého.

Nedostatek melatoninu způsobuje únavu, nepozornost, deprese, sníženou imunitu a stárnutí organismu. Málo melatoninu znamená oslabený organismus. To všechno přímo souvisí z výše uvedenými „civilizačními“ chorobami. Řada studií navíc ukazuje, že expozice organismu světlu v noci, tedy v době, kdy se má tvořit melatonin, zvyšuje riziko výskytu rakoviny prostaty, dělohy a prsu. Umělé osvětlení z ulic, blikající TV obrazovky, lampičky, spořiče obrazovek, apod. - co všechno nám vlastně svítí a poblikává v místnosti, kde spíme? Tato záření zamezují tvorbě melatoninu! Pro relativně kvalitní spánek, ve kterém se organismus sám opraví, bychom měli tedy místnost skutečně zatemnit a všechny přístroje vypnout.

Digitální demence

Elektrosmog je všudypřítomný. Je to tichý a velmi inteligentní zabiják, kterého nebereme vážně jen proto, že pracuje pomalu a nenápadně. Elektrosmog neútočí, on člověka oslabuje. Oslabuje jej ve dne v noci a to tak, že dříve či později organismus podlehne nějaké nemoci. A podlehne jí proto, že nemá žádnou imunitu, a z té se jen tak snadno nevyléčí proto, že nemá žádnou imunitu. Je to jednoduché. Už nyní existuje řada vědeckých studií a také řada vědců, mezi nimi například český vědec a vynálezce Ing. Milan Hein (jehož doporučujeme sledovat), kteří na tuto problematiku řadu let poukazují, opírajíc se tak o své vlastní výzkumy. Společnost však tato fakta ignoruje, vědecké studie jsou negovány, cenzurovány, fakta zamlčovány. Proč? Protože se to zkrátka nehodí do krámu těm, kteří na tom vydělávají – výrobcům zařízení, mobilním operátorům, výrobcům léčiv (které vás stejně nevyléčí, protože vaši imunitu nelze ničím nahradit) a všem, kdo s tímto obřím byznysem souvisejí. Veřejnost, které se to přímo dotýká, je jednoduše ukolébána korporacemi zaplacenými výzkumy vědců a málo kdo se zajímá o to, jak je to ve skutečnosti. V důsledku naprosté neinformovanosti o skutečném stavu věci, se bez ostychu obklopujeme Wi-Fi sítěmi, mobily a všemi přístroji a vymoženostmi, dětem kupujeme notebooky, tablety a chytré telefony, aniž bychom měli ponětí o tom, co sami sobě a především svým dětem, způsobujeme. Vždyť je to moderní! Vždyť můžeme! Povšimněme si nejmodernějších trendů ve společnosti – digitalizace všeho možného i nemožného, výroba dalších a dalších zařízení, používající k přenosu čím dám tím vyšší frekvence…. Velmi zajímavě se v tomto světle jeví snahy o digitalizaci ve školách, protože děti jsou vůči elektrosmogu zcela bezbranné – v podstatě jim lze takto zničit imunitu hned v začátku života. A to ani nemluvíme o fenoménu zvaném „digitální demence“.

A co vlastně sami vynálezci těchto vymožeností? Uvědomují si, co způsobují?

Steve Jobs byl zakladatel, výkonný ředitel a předseda představenstva firmy Apple. Zemřel v roce 2011, ve věku 56 let, na rakovinu slinivky. Steve Jobs byl jedním z nejvýraznějších osobností počítačového průmyslu posledních čtyřiceti let. Společně se Stevem Wozniakem založil v roce 1976 firmu Apple, která vyvinula jedny z prvních úspěšných osobních počítačů. Steve Jobs byl vizionář, byl to právě on, kdo stál za obrovským úspěchem přehrávačů iPod, telefonů iPhone i iPad tabletů. Ačkoliv byl Steve Jobs skutečným průkopníkem na poli technologických vymožeností, své děti od těchto produktů držel dál. Byl přesvědčen o tom, že je vhodné omezovat přístup dětí k elektronickým zařízením. Proč asi ten, kdo tyto vymoženosti vymyslel, svým dětem nedovoloval jejich používání a pečlivě hlídal, kolik času a jakým způsobem jeho děti tráví čas s technikou, proč asi dbal na kvalitní komunikaci uvnitř rodiny a společně strávených chvílích? Měli bychom se asi zamyslet, pokud jsme to už dávno neudělali. Zatímco my vesele kupujeme dětem všechny tyto elektronické moderní hračičky, které jim způsobují tzv. digitální demenci, sami vynálezci a výrobci je svým dětem zakazují. Náhoda?

Co můžeme udělat?

1.- začněme se více zajímat o vše, co se kolem nás děje

2.- pátrejme po informacích z více zdrojů

3.- zjistěme si, kdo stojí za informacemi, které jsou nám předkládány k věření

4.- zkoumejme, kdo a proč nám něco nabízí, co za tím je

5.- nevěřme reklamám

6.- pohlédněme na přístroje, které máme doma, jako na generátory záření. Opravdu je potřebujeme? Pokud nám usnadňují pohodlný život výměnou za naši životní sílu a zdraví - opravdu je musíme mít? Pohodlí nebo zdraví?

7.- redukujme přístroje ve svých domácnostech na minimum (zbavme se mikrovlnky - jednou provždy!)

8.- nekupujme další výrobky jen proto, že jsou modernější

9.- nedávejme dětem chytré telefony, tablety, iPody, iPhony……

10.- choďme do přírody, věnujme se sportu, cvičení, koníčkům, které nezahrnují přístroje

11.- všechny přístroje vypínejme, režim stand-by nic neřeší

12.- na noc vypínejme mobily

13.- dbejme na dostatečný přísun tekutin, vitamínů, minerálů, sportujme, dopřejme si dostatek odpočinku a spánku

14.- zkracujme dobu tel. hovorů na minimum (mobil zahřívá mozek), nedávejme ho dětem!

15. nenosme mobil u sebe (kapsička u kalhot, na košili, apod.) - zkoumá se spojitost mezi neplodností a nošením mobilu v kapse u kalhot!

16.- nepoužívejme Wi-Fi nebo ji aspoň vypínejme na noc

Co dalšího můžeme dělat? Pro ochranu našich domovů a nás samotných můžeme využít účinků biorezonátorů a výrobků posilující biopole člověka – používají se biorezonátory, orgonity, také šungity. Nejlepší možností, která je navíc zcela zadarmo, však je - pomoci si sami - viz praktika na obnovu biopole - meditace Ka.


Zdroje a odkazy:

Biorezonátory Q-Link

článek na tzb-info.cz - Elektromagnetická pole a zdravotní riziko

video - dokument: Rezonance - jsme elektromagnetické bytosti

video - rozhovor Milan Hein v TV cesty k sobě

videa - přenášky Milana Heina