Achát mechový

Mechový achát - kámen rovnováhy a krásy

Achát je kamenem Země a rovnováhy těla, mysli i ducha. Achát pomáhá člověku k lepšímu soustředění, stabilizaci všech energií, udržuje v rovnováze síly jin a jang.

Mnohonásobné vrstvy achátu nám pomáhají vynášet na světlo dosud ukryté informace a skryté tendence, které nás destabilizují a narušují naši pohodu. Achát nás vede k upřímnosti, pochopení souvislostí a přijímání sama sebe, pomáhá překonávat zahořklost (achát je užitečný při citových zklamáních) a veškeré negativní pocity, které sužují naši mysl a srdce.

Achát odstraňuje vnitřní napětí, navozuje pocity bezpečí a klidu, posiluje naši schopnost milovat a dodává nám odvahu k hledání nové lásky.

Achát nás povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností takovým způsobem, abychom se vyvarovali opakujících se chyb a šli cestou duchovního růstu a stability. Mechový achát je silně spjat s přírodou, osvěžuje duši a ukazuje nám krásy tohoto světa.

Mechový achát je velmi vhodný pro všechny pěstitele rostlin. Přitahuje bohatství, štěstí, nové přátele a zajišťuje dlouhověkost. 

Vibrace achátu lze pocítit až po delší době, jeho působení je pomalejší, zato nám poskyne velkou sílu. 

Mechový achát a léčení

  • mechový achát stabilizuje všechny energie a celou naši auru
  • zmírňuje porodní bolesti a zajišťuje zdárný průběh porodu
  • pomáhá k uvolnění strnulé šíje
  • léčí infekce, nachlazení a snižuje horečku
  • vyčerpanému organismu propůjčuje novou dávku energie

Očista a nabíjení achátu

Achát čistíme přes noc v misce svodou a křišťálem nebo pod proudem vody, nabíjíme na slunci libovolně dlouho.

Upozornění

Léčivé kameny nejsou náhradou odborné lékařské péče.