Přívěsek rovnoramenný kříž s granátem - Integrita  - 1
Přívěsek rovnoramenný kříž s granátem - Integrita  - 2
Přívěsek rovnoramenný kříž s granátem - Integrita  - 3
Přívěsek rovnoramenný kříž s granátem - Integrita - 1/3Přívěsek rovnoramenný kříž s granátem - Integrita - 2/3Přívěsek rovnoramenný kříž s granátem - Integrita - 3/3

Přívěsek rovnoramenný kříž s granátem - Integrita

Kód: ABI-10a-008
Rovnoramenný kříž je mocným ochranným amuletem proti negacím všeho druhu, proti zlým lidem, kletbám a nečistým entitám. Práce s tímto symbolem vede člověka k nalezení vnitřní síly a pravdy.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
228 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek rovnoramenný kříž s granátem - Integrita

Rovnoramenný kříž je mocným ochranným amuletem proti negacím všeho druhu, proti zlým lidem, kletbám a nečistým entitám. Práce s tímto symbolem vede člověka k nalezení skutečné vnitřní síly a pravdy, na což odkazuje malá čočka polodrahokamu červeného granátu ve středu kříže.

Materiál
bižuterní kov postříbřený (neobsahuje olovo, nikl, kadmium) a polodahokam granát

Výška a šířka přívěsku
3,4 x 2,8 cm

Přívěsek kříže s polodrahokamem granátem dodáváme bez řetízku. Máte-li zájem, můžete si k přívěsku zakoupit nějaký řetízek z naší nabídky, velmi dobře se bude vyjímat i na bižuterním lanku.

Symbolika rovnoramenného kříže
Rovnoramenný kříž
 je jedním z nejmocnějších v přírodě přirozeně se vyskytujících zářičů. Rovnoramenný kříž, jak se říká, je branou k vyšším energiím a znalostem. 4 stejně dlouhá ramena jdoucí do 4 stran - a jeden jediný střed (symbolizující pevný bod - člověka ve vesmíru, duši v člověku) zcela přesně ukazují, jak vypadá energetická struktura člověka z pohledu 2D. Prastaré znalosti o 4 mocných bytostech, které doprovázejí člověka na jeho cestě životem, se z povědomí lidí téměř vytratily, ale ztraceny nejsou. Podvědomě stále všichni hledáme ztracenou rovnováhu a pevné místo klidu uvnitř rozbouřeného světa. Rovnoramenné kříže nás zkrátka přitahují mocnou silou, protože znalosti s nimi spojené jsou klíčem k pochopení sebe sama, světa okolo nás, k pochopení vesmíru, k pochopení smyslu bytí. Tyto znalosti osvobozují.

Tvar kříže
Ponoří-li se člověk do studia symboliky a působení rovnoramenného kříže, nebo si jej vizualizuje v meditaci, je schopen poodhrnout roušku tajemství života. 4 ramena jsou tedy 4 různé aspekty bytí - 4 hlavní síly, mezi nimiž probíhá neustálá komunikace. Jejich vzájemným působením vznikají další a další aspekty, celé nekonečné množství různých druhů a typů všeho. Zaměří-li se člověk pouze jedním směrem, rovnováha je vychýlena, a opomenutá strana se začne úporně ozývat, hlásit se o pozornost. To se projeví tak, že znenadání uděláme něco, co je v přímém rozporu s cestou, kterou jsme si před tím vybrali. Houpačka duality se rozhoupe a člověk pocítí, jak moc mimo rovnováhu je. Z tohoto důvodu nepomáhá potlačování ani vyzdvihování čehokoliv. Věci, lidé, aspekty, energie - zkrátka jen jsou, to je třeba chápat. Jde pouze o to, jak k tomu vědomě přistupujeme.

Jak nalézt pevný bod uprostřed chaosu všeho? 
Nejsnadnější cestou je duchovní práce - praktikování meditací a duchovních cvičení, díky nimž člověk nalezne svůj vlastní střed. Jakmile jej nalezne, začne chápat, že všechno pouze je. Všechny aspekty jsou pouze malými částmi jedné jediné Jednoty. Nic není dobré a nic není špatné - rozlišováním a hodnocením člověk vypadává z této jednoty, přestává sám sebe chápat jako součást a upadá do pocitu oddělenosti. Já versus oni. To však není nic jiného než hra lidského ega, které je pramenem všech problémů a utrpení.

Neomezení Tvůrci
Pochopení principu Jednoty člověka osvobozuje, protože již chápe, že pokud je vše jedním jediným, pak není co rozlišovat, co posuzovat a hodnotit, není třeba bojovat, trpět ani způsobovat utrpení. Člověk se postupně začíná měnit, už ví, že nic není jedno, že každý čin (ať vědomý či nevědomý) způsobí změnu - na materiální i duchovní úrovni. Vše je propojeno, takže je třeba jednat s rozmyslem a zodpovědností. Vnější svět je plný chaosu myšlenek, nálad, emocí, energií, tužeb, které odvádí pozornost člověka od jeho skutečné podstaty, od jeho středu. Toto je třeba si uvědomit, nechce-li být člověk zmítán životními okolnostmi ze strany na stranu, vlečen, omezován a zbavován svobody. Je třeba stát pevně, uprostřed oka bouře, ukotven ve své vnitřní duchovní realitě, tedy v místě klidu a ticha, které je uvnitř každého člověka. Být pevně ukotven v hlubinách svého středu znamená být spojen se svým skutečným Já, s tím Já, které nemá pranic společného s vnějším Já našeho ega, které jsme si vytvořili, abychom se společensky adaptovali, abychom zapadli, zalíbili se. Vnitřní síla nepramení ze silného ega. Vnitřní síla (pramenící ze samotné Duše člověka) je skutečnou a jedinou pravou podstatou člověka. Jejím nalezením, nalezením své podstaty - své vnitřní síly přijímáme svou neporazitelnost, svou věčnost a neomezenost svých možností. Teprve tehdy, je-li naše jednání odvozeno z impulzů naší vnitřní pravdy, se stáváme skutečnými Tvůrci svého života. Žijeme-li ve svém středu, chápeme iluzornost světa, jsme schopni rozpoznat pravdu, ať je jakkoliv skryta.

Vše okolo tématu vnitřní síly, pravé podstaty člověka a věčnosti je dokonale a obsáhle popsáno v knize, ze které vychází i tento text. Zabýváte-li se svým duchovním růstem, doporučujeme vám vřele knihu AllatRa a také Duchovní praktiky a meditace.

Související články Moudrá mysl
Moudrá mysl   
Kolotoč myšlenek, víření různorodých nápadů a vizí bez možnosti zacílení na jednu z nich (špatná koncentrace), tlaky a bolesti hlavy, nejasnost, zmatek, neschopnost vidět víc a dál, nalézat rychlá a účinná řešení, pocity otupělosti, ztvrdnutí a nepružnosti... Tyto stavy jistě každý zná. Jsou způsobeny přetíženou myslí. Naše mysl pracuje 24 hodin denně, neustále k ní a skrze ni proudí davy informací a vjemů. Hrnou se na ni ze všech stran. Mysl přijímá, porovnává, vyhodnocuje, třídí, ukládá do paměti... Začne to narozením a končí smrtí těla. Pokud svou mysl neovládáme a neumíme s ní pracovat, pak zcela přirozeně během let ztratí svou pružnost, jasnost a bystrost, unaví se a nepracuje efektivně. Detail
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky