Přívěsek "mezi Nebem a Zemí" - granát

Přívěsek "mezi Nebem a Zemí" - granát

Kód: ABI-1b-085
Tento zajímavý přívěsek s červeným granátem symbolizuje člověka jako bytost mezi Nebem a Zemí, neomezeného Tvůrce reality, disponujícího obrovskými možnostmi a životní silou.
Připraveno k odeslání
211 Kč

1 hodnocení
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek "mezi Nebem a Zemí" - granát

Tento zajímavý přívěsek s červeným granátem symbolizuje člověka jako bytost mezi Nebem a Zemí, neomezeného Tvůrce reality, disponujícího obrovskými možnostmi a životní silou. Dokud budeme věřit v omezení, která jsme sami přijali, dokud budeme věřit svým obavám a strachům, dokud budeme žít v nevíře a pochybnostech, nikdy nebudeme moci být skutečnými Tvůrci. K tomu, aby člověk nalezl a naplno využil svůj potenciál, musí nejprve objevit svou skutečnou sílu, vnitřní pravdu a integritu - svůj střed, symbolizovaný v tomto amuletu čočkou rudého granátu. Pouze z tohoto místa může člověk správně chápat sebe samého i okolní (na první pohled zcela chaotický) svět. Vnitřní střed člověka je bodem klidu, bodem, v němž je obsažena veškerá pravda o všech věcech. Proto je nutné jej nalézt (nejsnáze pomocí duchovních technik a meditací). Pokud člověk zná sám sebe a jedná na základě impulsů vycházejících z "bodu klidu" je jeho jednání vždy v souladu s jeho vnitřní pravdou a svědomím. Pokud je k dobrému Záměru připojen ještě patřičný díl životní energie - je úspěch zaručen. Takové jednání je vždy k užitku všem. 

Materiál
bižuterní kov postříbřený (neobsahuje olovo, nikl, kadmium) doplněný čočkou polodrahokamu granátu

Výška a šířka přívěsku
3,4 x 2,8 cm

Přívěsek "mezi Nebem a Zemí" s červeným granátem dodáváme bez řetízku. Máte-li zájem, můžete si k přívěsku zakoupit nějaký řetízek z naší nabídky, velmi dobře se bude vyjímat i na bižuterním lanku.

Červený granát - kámen životní síly a AKCE
Temně rudý granát je symbolem srdce, vášně, vůle k životu a zdravé sebedůvěry. Tento nádherný, temně rudý polodrahokam je dárcem silné životadárné energie matky Země, probouzející v nás radost z existence, nadšení, energii, sexuální vitalitu i touhu poznávat nepoznané a nalézat okouzlení i ve všedních věcech kolem nás. Vibrace granátu nás neúnavně podněcují k neochabující činnosti a probouzí v nás nadšení a odvahu ubírat se cestami, kterými dosud nikdo neprošel. Granát je výborným pomocníkem při naší snaze dotahovat naše záměry do konce a nevzdávat se, překonávat v sobě zábrany, které nám brání uskutečňovat svá předsevzetí.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky